Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji

 


Wyszukaj na stronie
Kategorie

O firmie

Działamy na rynku od 1995 roku. W 2006 roku przekształciliśmy się w spółkę z o.o.


Jesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych firm produkujących materiały ścierne, narzędzia, elektronarzędzia.


Naszą sprzedaż realizujemy w oparciu o ceny fabryczne producentów, stosując określone zasady przyznawania upustów od cen cennikowych i warunków płatności.


Poprzez ciągłą analizę otoczenia, a przede wszystkim potrzeb klientów, stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług handlowych czego dowodem jest fakt, iż posiadamy system jakości ISO 9001.


Chcąc ulepszać obsługę naszych klientów przeprowadzamy wspólnie z producentami szkolenia naszych pracowników, aby jeszcze lepiej rozpoznawali Państwa potrzeby i skutecznie je rozwiązywali.


Przedstawiając Państwu poniżej bardziej szczegółowy asortyment zapewniamy, że spośród wielu wykonawców oferujących swoje produkty na rynku wybraliśmy najlepszych.


Dostarczane przez nas narzędzia posiadają wszelkie wymagane certyfikaty.


Warunki współpracy:

Jako hurtownia przedstawicielska stosujemy zalecane przez producentów i importerów ich ceny fabryczne. Jednocześnie, aby bardziej dostosować się warunków rynkowych i być konkurencyjnymi stosujemy upusty od cen producentów dla hurtowni, sklepów i zakładów produkcyjnych. Dzięki temu koszty zakupów dokonywanych w naszej firmie będą niejednokrotnie niższe niż te, realizowane bezpośrednio u producenta. Wielkość udzielanych przez nas rabatów zależy od posiadanych przez nas upustów od cen producentów i wielkości zakupów, których dokonuje odbiorca. Upusty zależą także w znacznej mierze od układającej się współpracy, solidności odbiorcy i warunków płatności.

 
 
projekt i realizacja: BigCom